Jeżeli miałabyś opisać się w trzech słowach, były by to aktywna, zabiegana, zarobiona? W takim razie maska siarczkowa będzie idealnym produktem do twojej skóry, którą pewnie zaniedbujesz przez wieczny brak czasu.

Jakie są szczególne właściwości maski siarczkowej?

Dzięki zawartości siarczków i wodorosiarczków dokładnie pielęgnuje zaniedbaną skórę suchą i zrogowaciałą. Ponadto, usuwa z powierzchni skóry obumarłe komórki, a tym samym ułatwia naturalną regenerację popękanej skóry na piętach i łokciach.  Redukuje rozstępy i cellulit, a jednocześnie ujędrnia i wygładza skórę, dzięki czemu sylwetka staje się szczupła i bardziej wymodelowana. Dodatkowo pielęgnuje skórę o rozszerzonych naczynkach i skłonnościach do czerwienienia się.

Jakiego efektu możemy się spodziewać po użyciu maski siarczkowej?

Maska siarczkowa delikatnie pielęgnuje zrogowaciałą skórę oraz nadmiernie złuszczającą się, np. łuszczycową oraz skórę ociężałych nóg.

Podczas masażu nadaje skórze odpowiednie nawilżenie, redukuje nawet głębokie zmarszczki i rozległy cellulit, poprawia sprężystość skóry oraz wpływa korzystnie na jędrność skóry.

Dzięki masażowi z użyciem maski siarczkowej przepływ krwi staje się szybszy, a toksyn są natychmiastowo usuwane. Nasza skóra staje się niezwykle jędrna, napięta i nabiera zdrowego kolorytu.

Ponadto, maska siarczkowa neutralizuje nieprzyjemne zapachy na dłoniach po przygotowywaniu posiłków, a skóra pozostaje delikatnie pachnąca.
Warto również dodać, że regularne masaże maską siarczkową zapobiegają odleżynom oraz pieluszkowemu zapaleniu skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *