Lakiery do hybrydy

Stylizując paznokcie, kobiety wyrażają swoją osobowość, gust, naturę, czasami poczucie humoru.

Właśnie dlatego triumf święci manicure hybrydowy. Paznokcie hybrydowe to trend, przed którym nie ma już odwrotu. Główną różnicą między hybrydą a standardowym lakierem jest, oprócz składu i mocnej pigmentacji, to, że lakiery do paznokci hybrydowych trzeba  utwardzać w lampach LED lub UV. Dodatkowo, oprócz aplikacji samego lakieru, konieczne jest zabezpieczenie całości najpierw bazą hybrydową, a następnie po nałożeniu koloru, topem hybrydowym. Takie połączenie sprawia że lakier do paznokci hybrydowy jest znacznie trwalszy od tradycyjnych lakierów oraz bardziej odporny na uszkodzenia i ścieranie.

Lakiery do hybryd – zalety

Największym atutem paznokci hybrydowych jest ich trwałość która sięga nawet 2-3 tygodni podczas wykonywania codziennych obowiązków czy pracy. Można więc zapomnieć o odpryskach, które są zmorą stosowania tradycyjnych lakierów. Aplikacja lakierów hybrydowych jest równie prosta co lakierów tradycyjnych. Hybrydy nakłada się bezpośrednio na płytkę, dzięki czemu paznokieć nie jest uszkadzany. Ponadto manicure hybrydowy sprawia że stylizacja paznokci ma piękny, i naturalny wygląd, dodatkowo bardziej błyszcząc niż w przypadku klasycznych lakierów. Lakiery hybrydowe – promocja twojej kreatywności murowana.

No to do dzieła

Co potrzebujemy do wykonania manicure hybrydowego? Blok polerski, lampę do utwardzania lakieru, bazę do lakieru hybrydowego. Oczywiście lakiery do hybrydy w ulubionych kolorach. Potrzebny też będzie top do lakieru hybrydowego, cleaner, waciki bezpyłowe, oliwka do skórek. Nadaj odpowiedni kształt swoim paznokciom, po czym delikatnie wypoleruj płytkę za pomocom bloku polerskiego w celu dokładnego zmatowienia. Przemyj paznokcie odtłuszczaczem, dzięki czemu odtłuścisz płytkę paznokcia, i pozbędziesz się powstałego przy polerowaniu pyłu. Na przygotowaną płytkę paznokcia nałóż cienką warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardzaj pod lampą UV lub LED około 2 minuty. Nałóż pierwszą warstwę lakieru hybrydowego, i utwardzaj pod lampą UV lub LED około 2 minuty. Jeżeli jedna warstwa jest niewystarczająca, zaaplikuj również kolejną, aż do pełnego pokrycia płytki paznokcia. Gdy lakier hybrydowy pokryje płytkę paznokcia, nałóż top hybrydowy, a następnie utwardzaj go około 2 minuty w lampie UV lub LED. Ostatnim krokiem jest przemycie tak zwanej warstwy dyspersyjnej (lepkiej warstwy pokrywającej paznokcie) odtłuszczaczem. Dla lepszego połysku, możesz nałożyć również oliwkę na skórki. 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *