Kosmetyki ze sklepu internetowego czy stacjonarnego?

Oto pytanie, które dotyczy właściwie wszystkich produktów, jakie możemy obecnie otrzymać przesyłką pocztową, kupując je wcześniej w sklepie internetowym.

No bo jak sprawdzić, czy ubranie będzie pasować, skoro go nie przymierzymy, a nawet nie dotkniemy. W jaki sposób dowiedzieć się, czy na zdjęciu kolor wybranych mebli jest naprawdę ten sam, jak w świetle dziennym lub sztucznym w naszym własnym domu. Często powiększane do niebotycznych rozmiarów produkty, po otwarciu paczki okazują się wręcz miniaturką tych, widzianych wcześniej na ekranie komputera czy smartfonu. Wprawdzie sprzedawca zamieścił dokładny opis, podał wymiary, ale kto by zwracał uwagę na takie drobiazgi, skoro zdjęcie przedstawiało przedmiot tak piękny, wymarzony od dawna i w cenie, jakiej nie znajdziemy w żadnym stacjonarnym sklepie.

Zapach online

Z pewnością interesującym zakupem są kosmetyki w sklepie internetowym. Jakkolwiek byśmy chcieli poczuć aromat perfum, wody toaletowej czy dezodorantu, to jeszcze na to zbyt wcześnie. Technologie są opracowywane, ale to jeszcze nie ten czas, żeby wąchać próbki kosmetyków przez ekran. Sklep internetowy oferujący kosmetyki przedstawia nam swoje produkty najczęściej w postaci zdjęć i szczegółowych opisów, z pełnią zagadnienia, czyli składniki perfum oraz ich nuty zapachowe (bazy, głowy i serca). Powoli wdrażamy się w system prezentacji i pozwalamy ponieść wyobraźni, a potem klikamy i już wkrótce oczekujemy pachnącej przesyłki przed drzwiami naszego mieszkania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *