Czego można nauczyć się podczas kursu rzęs?

Warto doskonalić swoje umiejętności, tym bardziej jeśli chcesz pracować w zawodzie kosmetyczki lub prowadzić własny salon piękności. Kurs przedłużania rzęs wrocław skierowany jest również dla osób interesujących się kosmetologią i chcących zdobywać umiejętności i wiedzę w tym zakresie. Poniżej przedstawiamy jak wygląda kurs przedłużania rzęs, korzyści z niego płynące i ile kosztuje.

Harmonogram oraz koszt kursu przedłużania rzęs

Kur przedłużenia rzęs wrocław trwa 3 dni, a każdy dzień składa się z 2 bloków: teorii i praktyki. Pierwszego dnia uczestnicy kursu poznają metodę 1:1, drugiego dnia metodę 2:1 oraz 3:1, a trzeciego dnia zapoznają się z metodą Hollywood.

Podczas bloku teoretycznego uczestnicy zapoznawani są m.in. z podstawowymi informacjami o rzęsach i ich fazach wzrostu, analizą kształtu oka oraz marketingiem. To również czas na omówienie produktów i narzędzi wykorzystywanych do zabiegu oraz rodzajów rzęs dostępnych na rynku. Koszt kursu to 1 999 zł, którego płatność można rozłożyć na dwie raty.

Praktyka to ćwiczenia główce treningowej oraz modelce. Kurs odbywa się w max. 5 osobowych grupach, co umożliwia przede wszystkim stały dostęp do instruktora. Dzięki temu uczestnicy kursu mogą stale zadawać pytania, rozwiewać swoje wątpliwości, bez obawy, że zostaną niezauważeni.

Zalety kursu przedłużania rzęs Wrocław

Kurs przedłużania rzęs wrocław oferuje swoim kursantom profesjonalną kadrę oraz możliwość pracy na narzędziach i produktach topowych marek. Co więcej, każda kursantka ma możliwość stworzenia swojego portfolio, do którego zdjęcia wykona profesjonalny fotograf. Szkoła zapewnia również dostęp do materiałów naukowych, zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. Uczestnictwo w kursie to również szansa na zgarnięcie rabatu na kolejne szkolenia!

Kurs przedłużania rzęs to przede wszystkim świetna okazja do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia swojej wiedzy. Dzięki profesjonalnemu podejściu, kursanci mają pewność, co do wysokiej jakości świadczonych usług.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *