Chcesz być zawsze modna? Postaw na dodatki

Diabeł tkwi w szczegółach. To powiedzenie, które sprawdza się niemal w każdej dziedzinie życia i dotyczy również świata mody. W sumie należałoby stwierdzić, że w jej przypadku detale są wręcz kluczowe. Czasem bowiem naprawdę niewiele trzeba, aby przy ich pomocy, zwykłe ubranie zamienić w wyjątkową kreację.

Dodatki, które zmieniają ubrania

Organizując w przemyślany sposób swoją garderobę, możemy sprawić, że hasło “nie mam w co się ubrać” będziemy znały tylko z opowieści. I bynajmniej nie mamy na myśli szafy wypchanej po brzegi. Wręcz przeciwnie! Wystarczy kilka uniwersalnych, klasycznych ubrań, a do tego odpowiednio dobrane dodatki, aby zupełnie zmienić charakter stroju. To mogą być zarówno elementy uzupełniające typu buty czy torebka, ale również drobiazgi, jak kolorowa bransoletka, delikatna biżuteria złota, naszyjniki z dużymi elementami czy apaszka. Dzięki nim za każdym razem ten sam strój będzie wyglądał inaczej.

Biżuteria na pierwszym planie

Klasyczna biżuteria zwykle uzupełnia stylizację, ale czasem potrzebny jest mocniejszy akcent. Coś, co ożywi prostotę sukienki lub sprawi, że biała bluzka przestanie być zwyczajna. Jeśli ozdoba ma dodać elegancji, to najlepiej sprawdzi się biżuteria złota, naszyjniki z pereł, czy pięknie oprawiony kamień. Jeśli ma dodać luzu albo charakteru to namawiamy do poszukiwania oryginalnych, ręcznie wykonanych ozdób, które naprawdę będą przyciągały uwagę.

Damska biżuteria złota

Naszyjniki są ulubionym elementem biżuterii większości kobiet. Trudno się temu dziwić, bo są najbardziej uniwersalne. Panie, które lubią mieć coś delikatnego na szyi, chętnie zakładają złote łańcuszki z maleńkimi zawieszkami, bo one pasują do wszystkiego i każdej kreacji dodają urody. Na kobiety, które lubią się wyróżnić, czeka przebogata oferta artystów tworzących biżuterię ręcznie, w której złote elementy dodają elegancji.

Zamiast więc zapychać szafę ciuszkami na jeden sezon, zachęcamy do kupowania ponadczasowych ubrań dobrej jakości i ożywiania swoich kreacji dodatkami. To mniej kłopotliwe, a jednocześnie daje nam dużo większe pole do popisu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *